Naujienos

Jei žvelgiame teisinga kryptimi, telieka nesiliauti ėjus.

Senas budistų posakis.

Paslaugos

Krovinių ekspedijavimo paslaugos.


Dirbame su laiko patikrintais patikimais vežėjais. Garantuojame už krovinių draudimą CMR konvencijoje numatytomis sąlygomis bei patys draudžiame savo, kaip ekspeditoriaus, atsakomybę.
Organizuojame pilnų ir dalinių tarptautinių krovinių pervežimus sausumos transportu tarp Europos sąjungos šalių. Atsakome už krovinių pristatymą pervežimo sutartyje – užsakyme sutartu laiku, stebime krovinio judėjimą bei pateikiame visą su tuo susijusią informaciją užsakovams. Kalbame lietuvių, anglų, rusų, vokiečių bei lenkų kalbomis, todėl operatyviai reaguojame į transportavimo metu iškilusias problemas bei padedame jas kuo skubiau išspręsti. Siūlome lanksčias atsiskaitymo už suteiktas paslaugas sąlygas.

 

Vežėjams:


Siūlome tapti mūsų partneriais. Įsipareigojame aprūpinti Jūsų transportą kroviniais, mokame už visus nuvažiuotus kilometrus, Jūsų pačių pasirinktais maršrutais bei siūlome lanksčias atsiskaitymo už suteiktas paslaugas sąlygas, atsižvelgiant į Jūsų poreikius.
 

Buhalterinės apskaitos paslaugų teikimas.


Mes siūlome Jums efektyvias, kokybiškas bei nebrangias buhalterinės apskaitos paslaugas. Tvarkome visų tipų įmonių buhalteriją bei galime prižiūrėti tik dalį apskaitos, pvz.: tik sandėlio apskaitą, darbo užmokestį ar pan. Galime sutvarkyti ir apleistą įmonės buhalteriją. Siūlome kokybiškas ir profesionalias mūsų buhalterių paslaugas, kurios Jums kainuos pigiau, nei pasamdytas „savas“ buhalteris. Finansų planavimas – kiekvienos įmonės verslo sėkmės garantas, todėl mes Jums suteiksime kokybiškas konsultacijas Jus dominančiais su tuo susijusiais klausimais. Garantuojame savalaikį finansinių ataskaitų pateikimą Valstybinei mokesčių inspekcijai bei Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybai. Vertiname klientų pasitikėjimą, todėl visus mums patikėtus darbus stengiamės atlikti tik labai gerai, visada laiku bei griežtai laikantis LR galiojančių įstatymų. Mūsų personalo patirtis finansų ir apskaitos srityje – 10-20 metų.